Szanowni Rodzice

Kolejny dyżur mamy 16.04 (może będą paczki, ale jeszcze napiszę, bo sponsor się namyśla). Rodziców z naszego Koła proszę o zgłaszanie się po karty kwalifikacyjne do Koła lub do Asturu z powiadomieniem, że została pobrana i po świętowaniu majowym proszę o dostarczenie wypełnionych do Koła.

Informujemy, że nie ma już ani jednego wolnego miejsca na turnus, dziękujemy Rodzicom za terminowe wpłacenie zaliczek, a teraz termin II transzy do 15 maja i do 15 czerwca reszta, o uzyskanych dotacjach prosimy informować nas przy dokonywaniu wpłat uzupełniających. Mamy w tym roku duży turnus i w bardzo ładnym ośrodku, mam nadzieję, że będzie równie udany, jak poprzednich 26. Prosimy Rodziców o zdyscyplinowanie przy dokonywaniu wpłat, bo nas też obowiązuje terminowość przy wpłatach do Ośrodka.

W ciągłej sprzedaży mamy nadal stewię tą najlepszą, z której były ciasteczka na degustacji w Kole, kto nie był, powinien żałować, ale cukiernia przy ul. Narutowicza 47 zaprasza do siebie, można tam zamówić ciasto czy torcik dla diabetyków, pyszny, zdrowy, Pani Renata zaprasza do ciastkarni „Renatka”, można zamówić telefonicznie na nr 508 190 333.

Zarząd Koła

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.