Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Diabetyków

Informujemy, że w roku 2014 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Diabetyków będzie organizowany w terminie 13-15 czerwca w Radomiu.

Szczegóły dotyczące zasad udziału podamy w marcu, jednak już dzisiaj wiadomo , że uczestnikami mogą być dzieci i młodzież do 16 roku życia. Starszą młodzież zapraszamy jedynie w roli wolontariuszy.

Prosimy do dnia 20 marca o wstępne deklaracje organizacji czy są zainteresowane udziałem we wspólnej sportowej przygodzie, z uwagi na konieczność potwierdzenia ilości miejsc noclegowych i dobre zaplanowanie organizacyjne imprezy.

Zapewniamy 2 noclegi, pełne wyżywienie i dożywianie, dużo rywalizacji na boisku, program pozasportowy oraz nagrody dla uczestników. W czasie turnieju zapewniamy opiekę medyczną. Państwa organizacje ponoszą jedynie koszt dojazdu.

Dla każdej organizacji przewidujemy wstępnie 10 miejsc dla zawodników i 2 miejsca dla opiekunów.

Po Waszej wstępnej deklaracji będziemy starali się przesuwać lub organizować kolejne środki tak, żeby mogło Was przyjechać więcej. Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej cieszy sie dużą popularnością zatem warto, żebyśmy mogli ugościć Was w jak największej liczbie.

W tym roku Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Diabetyków będzie organizowany we współpracy dwóch miast Łodzi i Radomia.

Przy okazji już dzisiaj informujemy , że młodzież w przedziale wiekowych 15-24 lata, będzie miała okazję do spotkania i rywalizacji w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Diabetyków zorganizowanym we wrześniu w Łodzi. Jesteśmy na etapie dogrywania obiektu, a co za tym idzie terminu.

Serdecznie zapraszamy na obie imprezy i prosimy o nie przegapienie terminu 20 marca.

W imieniu organizatorów Dorota Karło
tel.721 745 643
UKRR Trzymaj Poziom

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.